Yönetim Şeması

Erman UZUN
Peyzaj Mimarı
Teknik Müdür Yardımcısı

1977 yılında Trabzon ilinde doğan Erman Uzun, Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden mezun olmuştur.

2002 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde Peyzaj Mimarı olarak göreve başlamıştır. 8 sene Planlama Şefi olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü”nde çalışmış, 2 yıl bölge şefi olarak çalışmanın ardından 2015 yılında Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ nde Teknik Müdür Yardımcısı olarak göreve atanmıştır. Erman UZUN evli ve 2 çocuk babasıdır.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ
DAİRE BAŞKANIMIZ
MÜDÜRÜMÜZ
YAZARLARIMIZ
   
BU AY YAPILACAKLAR
Kasım ayının ikinci yarısından itibaren, bahçe içerisinde yeri değiştirilmek istenen bitkiler,söküm tekniğine uygun bir şekilde sökülerek istenilen yere dikilebilir.
Kasım ayı boyunca çim alanlarda yapılacak işler;dökülen yaprakların temizliği eğer böcek gibi zararlılar görülüyorsa onların ilaçlanarak uzaklaştırılmasıdır.
Bu ay dikim ayı olduğu kadar budama ayıdır da. Sonbahar budaması özellikle çiçeklerini baharda meydana getirdikleri sürgünler üzerinde veren ağaççık ve süs çalıları için önemlidir.
Meyve ağaçları ve diğer bitkiler yanmış, elenmiş ve fumige edilmiş organik gübre veya inorganik gübre takviyesi ile kış aylarının etkilerinden korunabilir.
Kış mevsimi boyunca çiçek açan mevsimlik çiçekler ( hercai menekşeler,çuhalar, vs.) ve soğanlı bitkiler dikilir.