Yönetim Şeması

Erol YILMAZGİL
Orman Mühendisi
Teknik Müdür Yardımcısı

1983 yılında İstanbul–Beyoğlu ilçesi Kasımpaşa semtinde doğan Erol YILMAZGİL İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümü mezunudur. Yüksek lisansını İstanbul Kültür Üniversitesi İşletme Yöneticiliği MBA programıyla tamamlamıştır.

Bir çok futbol kulübünde amatör futbolcu olarak oynayan YILMAZGİL, İstanbul Güngörenspor kulübünde Başkan yardımcılığı futbol şube sorumluluğu görevleri ile spor hayatına yöneticilikle devam etmektedir. 2010 yılından beri Florya Bölge Şefliği görevinde olan YILMAZGİL, 2015 yılı kasım ayı itibariyle Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü Teknik Müdür Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ
DAİRE BAŞKANIMIZ
MÜDÜRÜMÜZ
YAZARLARIMIZ
   
BU AY YAPILACAKLAR
Kasım ayının ikinci yarısından itibaren, bahçe içerisinde yeri değiştirilmek istenen bitkiler,söküm tekniğine uygun bir şekilde sökülerek istenilen yere dikilebilir.
Bu ay dikim ayı olduğu kadar budama ayıdır da. Sonbahar budaması özellikle çiçeklerini baharda meydana getirdikleri sürgünler üzerinde veren ağaççık ve süs çalıları için önemlidir.
Meyve ağaçları ve diğer bitkiler yanmış, elenmiş ve fumige edilmiş organik gübre veya inorganik gübre takviyesi ile kış aylarının etkilerinden korunabilir.
Kasım ayı boyunca çim alanlarda yapılacak işler;dökülen yaprakların temizliği eğer böcek gibi zararlılar görülüyorsa onların ilaçlanarak uzaklaştırılmasıdır.
Kış mevsimi boyunca çiçek açan mevsimlik çiçekler ( hercai menekşeler,çuhalar, vs.) ve soğanlı bitkiler dikilir.